O FIRMĚ

Historie firmy Asolo se započala v těžkých válečných letech, kdy rodina Zannata založila malý obchod s botami ve vesničce Nervesa della Battaglia (Italy) a zpočátku v něm pracovali pouze členové rodiny. Po válce firma rostla a rozvíjela se. V roce 1998 již třetí generace rodiny koupila značku Asolo. Značka byla založena v roce 1975 rodem Tanzi, který vytvořil něco netradičního, něco, co změnilo nejen celý trh, ale také způsob pohledu na outdoorový svět, vymysleli totiž první horolezecké boty vyrobené z materiálu „Cordura“ – vynikající extrémní odolností proti otěru a vysokou pevností při zachování nízké hmotnosti. Dodnes je firma vlastnictvím již čtvrté generace rodiny Zannata a stále drží veškerou výrobu v Evropě.

Kdo řekl, že Asolo S.p.A. boty jsou pouze pro pěší turistiku? Vybírají ten nejlepší design, kvalitu a věnují maximální pozornost výběru barev, tak, aby byly jejich boty vhodné pro každodenní použití.
Již několikrát vyhráli „Produkt roku“ v kategorii trekingové a horolezecké boty.

 

ASOLO U NÁS

  • Volnočasové boty
  • Trekingové boty

TECHNOLOGIE

Od začátku bylo Asolo filozofií vypracovat inovativní a technologicky vyspělou obuv se skvělým vzhledem.
Asolo proto věnuje zvláštní pozornost přirozenému pohybu nohy, tak aby byl maximalizován výkon a pohodlí. Z tohoto důvodu byla nová kolekce Asolo vyvinuta s použitím 16 různých tvarů, každý z nich se specifickými anatomickými rysy , aby se přizpůsobily různorodým kritériím uživatelů.

Chcete vědět více o naší nabídce?

Přijďte se podívat na prodejnu, rádi Vám poradím s výběrem a povíme Vám o naší nabídce víc.