O FIRMĚ

Několikanásobně zraněný Toni Arnsteiner se roku 1945 ve svých 20 letech vrátil z války, převzal po svém otci tesařskou dílnu a postavil si své první lyže.

Roku 1958 získává Frieda Danzer (CH) první titul mistra světa na Blizzard lyžích v trojkombinaci.  A tím se započala úspěšná éra značky BLIZZARD ve světovém lyžování. Úspěchy následovaly inovace a investice a po letech vývoje mohly být v roce 1980 představeny legendární nové lyže THERMO-SKI, první „teplotu kontrolující lyže“ na světě. Ty opět slavily obrovské úspěchy na světových šampionátech.

A konečně v roce 2010 získala firma Blizzard poprvé v historii ocenění za  R-POWER FS IQ od European Ski Award („ISPO Award“) a rok nato získala cenu opět za jedinečnou technologii Rocker a stala se tak vůbec první firmou na světě, která byla oceněna dva roky za sebou.

BLIZZARD U NÁS

  • Lyže
  • Příslušenství k lyžím

TECHNOLOGIE

Nekonečný proces objevování společně s vrcholovými sportovci, návrháři a každodenními lyžaři pomáhá nacházet nové příležitosti pro inovace a vymýšlení nových technologií. Firma pak navrhuje produkty nejvyšší kvality z těch nejmodernějších materiálů pro nejlepší možný zážitek z lyžování.

Chcete vědět více o naší nabídce?

Přijďte se podívat na prodejnu, rádi Vám poradím s výběrem a povíme Vám o naší nabídce víc.