O FIRMĚ

Firma Bollé vyrábí helmy pro cyklistiku a zimní sporty plus sluneční a lyžařské brýle. To vše v té nejvyšší kvalitě pro nejlepší výkon a ochranu při sportu. Firma si zakládá na neustálém zdokonalování svých produktů kde kombinuje funkčnost, módnost a pohodlí, což má za následek, že produkuje technologicky nejvyspělejší  výrobky ve svém oboru.

Příběh BOLLÉ začal v malém městečku Oyonnax ve Francii roku 1888. Tam Seraphim Bollé z počátku rozjel vlastní firmu na výrobu hřebenů a vlasových ozdob. Po druhé světové válce se stal průkopníkem ve tvarování nylonu té nejvyšší kvality na světě. Pracovní a lyžařské brýle byly do produkce přidány v roce 1950. Roku 1956 Georges Bollé vytvořil slavné sluneční brýle ve tvaru „kočičí oči“. Lyžařské brýle jak je známe dnes byly poprvé v prodeji roku 1960. Díky produktovým inovacím a rozšířením výroby na helmy pro cyklistiku a zimní sporty se Bollé stali vedoucí firmou ve svém průmyslovém odvětví a prošli cestou z malé chaloupky až k nejuznávanějšímu světovému producentovi.

Nyní po 128 letech se výrobky Bollé prodávají a nosí po celém světě.  Bollé se úspěšně prosadili na speciálních trzích zimních sportů, vodních sportů, golfu, tenisu, jízdy na kole a outdooru, stejně jako jsou úspěšné jejich brýle pro každodenní nošení.

 

BOLLÉ U NÁS

  • Lyžařské helmy
  • Lyžařské brýle

TECHNOLOGIE BOLLÉ

Bollé helmy se vyznačují promyšlenými technologickými standardy pro Vaše pohodlí, komfort a bezpečnost.

  1. REGULACE PROUDĚNÍ VZDUCHU – Otevřené průduchy udržují konstantní proudění vzduchu, zatímco nastavitelné větrání v horní části přilby umožňuje řídit množství proudícího vzduchu pro maximální pohodlí.
  2. ODNÍMATELNÉ UŠNÍ POLŠTÁŘKY– Navrženy tak, aby byly pohodlné a teplé a zároveň vám dovolí dobře slyšet. Náušníky lze vyjmout pro praní.
  3. CLICK TO FIT SYSTEM – Systém kterým si můžete perfektně nastavit utažení skořepiny, tak jak je Vám to právě pohodlné.
  4. HYBRID SHELL – Správný materiál na správném místě:  ABS skořepina zaručuje solidní odolnost a vysokou kapacitu tlumení nárazů. In-mold konstrukce v dolní části spojuje polykarbonátovou skořepinu s pěnovou vložkou a vytváří ultra-lehkou helmu. Bollé® hybrid hrubá konstrukce spojuje klíčové funkce a výhody In-mold a ABS technologií.
  5. AUDIO KIT – Audio kit systém nabízí skvělý stereofonní zvuk s ovládání hlasitosti pro rychlé a jednoduché ovládání zvuku. Super tenké reproduktory jsou vloženy přímo do Bollé® náušníků. (* Audio souprava se prodává samostatně)
  6. ODEPÍNATELNÁ VNITŘNÍ STÉLKA – Většina přileb Bollé® je vybavena odnímatelnou a omyvatelnou vnitřní stélkou.

Chcete vědět více o naší nabídce?

Přijďte se podívat na prodejnu, rádi Vám poradím s výběrem a povíme Vám o naší nabídce víc.