O FIRMĚ

Columbia – outdoorová značka, která vyrábí vybavení pro aktivní životní styl obohacené o špičkové technologie a testované na vlastním dvorku. Jejich oblečení, obuv a doplňky odrážejí dědictví severozápadního Pacifiku a nezdolného ducha. Ve společnosti Columbia jsou do přírody stejně nadšení jako lidé po celém světě. Sídlí na severozápadě Pacifiku, kde jim jako hřiště slouží bujné lesy, zasněžené hory, členité pobřeží a široká prostranství. Tady chodí na túry, rybaří, loví, kempují, lezou, pádlují, hrají golf, běhají a užívají si čerstvého vzduchu s přáteli. 

Jejich styly ikonických bund a ostatního oblečení, se udržely v kurzu po celé dekády a pravidelně se do současných kolekcí i vrací. Tyto klasické nadčasové styly si svou oblibu získávají zejména u mladé „urban“ generace oceňující kvalitu, originalitu i autentičnost značky Columbia, jež je lídrem ve světě outdoorového oblečení.

Značka Columbia nabízí pohodové outfity od hlavy až k patě pro pobyt venku a v přírodě. V posledních kolekcích dominuje městský sportovní look a kombinuje trend logowear v podobě mikin a triček s oblíbenými tepláky, kalhotami nebo legínami, které doplňují stylové větrovky a bundy různých střihů a délek.

 

COLUMBIA U NÁS

  • Trička funkční i volnočasová
  • Kalhoty pro turistiku a volný čas
  • Kraťasy a šortky
  • Mikiny funkční i volnočasové
  • Bundy – sezónní (jaro, léto, podzim, zima)
  • Boty

Chcete vědět více o naší nabídce?

Přijďte se podívat na prodejnu, rádi Vám poradím s výběrem a povíme Vám o naší nabídce víc.