O FIRMĚ

Luhta Sportswear Company je dnes jedním z největších výrobců oděvů v Evropě. Skupina dělá obrat kolem 241 milionů eur a zaměstnává 1592 lidí. Vyváží do více než 50 zemích světa. Kromě Luhta, jsou známými značkami skupiny také Rukka, Icepeak, Torstai, Sinisalo, a další.

LUHTA je dnes mimořádně populárním výrobcem sportovního a elegantního oblečení. Ať už se chcete obléct na sport nebo do města, je Luhta tou správnou volbou.

Jejich výrobky kladou důraz na funkčnost a kvalitní zpracování, přičemž se stále drží moderních trendů a potřeb zákazníků.

 

 

LUHTA U NÁS

  • Lyžařské bundy a kalhoty
  • Softshellové bundy a kalhoty
  • Městské bundy
  • Mikiny

LUHTA SPORTSWEAR COMPANY

Luhta Sportswear Company je finská rodinná firma založená v roce 1907 v Lahti, kde si dodnes udržela svou centrálu. Je to dobře zavedená firma, finančně stabilní a důvěryhodný obchodní partner.

Vihtori Luhtanen se v roce 1907 rozhodl vybudovat vlastní firmu na výrobu oblečení. Zpočátku jeho žena navrhovala a zároveň i šila, zatímco on se věnoval prodeji. Po pár letech již zaměstnával dvě švadleny a to byl zárodek dnešního impéria. V roce 1928 už stála v Lahti malá krejčovská firma. V roce 1944, převzal firmu LUHTA po otci jeho syn Jaakko Luhtanen. Za války firma zažila těžké časy, ale v padesátých letech se situace vrátila do normálu. Nabídka produktů se postupně rozšiřovala a stále více se kladl důraz na volnočasové oblečení. V sedmdesátých letech pak firma pronikla na mezinárodní trh a nadále rostl její vliv ve Finsku a celé Evropě. V devadesátých letech se Luhta stala skupinou více společností a zastřešuje několik kvalitních značek. V dnešní době je tak  LUHTA jednou z největších a nejoblíbenějších sportovních a módních značek v Evropě.

 

Chcete vědět více o naší nabídce?

Přijďte se podívat na prodejnu, rádi Vám poradím s výběrem a povíme Vám o naší nabídce víc.