O FIRMĚ

Calzaturificio Tecnica SpA  byla založena roku 1960 jako rozšíření malé dílny Oresta Zanatta fungující od roku 1930. Z počátku byla hlavním produktem pracovní obuv.

Společně s rostoucí popularitou lyžování, se v 70. letech měnilo i zaměření výroby a aktivita firmy směřovala na trh zimních sportů. V roce 1969 se proslavili a dosáhli mezinárodního úspěchu představením „Moon Boot“ takzvaných „after-ski“ – botů po lyžování, které byly inspirovány botami, které na sobě měli kosmonauti Apolla, když poprvé stanul člověk na měsíci. Tyto boty se brzy staly synonymem pro čas trávený na horách po lyžování a symbolem úspěchu značky Tecnica.

V roce 1970 pak přichází na trh jejich první lyžařské boty, které odstartovaly cestu až na vrchol trhu s lyžařskou obuví. Tecnica je tak již po mnoho let lídrem mezi výrobci a v jejich obuvi se každoročně vyhrává spousta medailí.

TECNICA U NÁS

  • Lyžařské boty

TECHNOLOGIE

Neustálým zdokonalováním a inovacemi se firma Tecnica snaží vyrábět pro lyžaře ty nejlepší boty a lyže, které vás dostanou na místa o jakých se vám ani nesnilo.

 

Chcete vědět více o naší nabídce?

Přijďte se podívat na prodejnu, rádi Vám poradím s výběrem a povíme Vám o naší nabídce víc.